Hakkımızda...

  2004 yılından beri aktif şekilde trekking ve dağcılık faaliyetleri yapmakta olan ekibimiz, katılımcılarımızın ve misafirlerimizin yoğun talebi üzerine kültür, tarih, deniz doğa turları da düzenlemeye başlamıştır. Bu amaçla İnka Tour Trekking Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında kurulan şirketimiz, Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin A-13459 işletme belgesine sahip İNKA MACERA TUR olarak turizm mevzuatına uygun, misafirlerimizin istek, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

  Seyahat deneyimleri, insanları, kültürleri ve doğayı keşfetmenin en etkileyici yollarından biridir. Her bir yolculuk, bize yeni maceralar sunar ve hayatımızı zenginleştirir. İşte bu nedenle, İnka Macera Tur olarak, sizlere unutulmaz anılarla dolu bir seyahat deneyimini doğa ile birlikte sunmak için buradayız.

  İnka Tur ve Trekking Seyahat Acentesi olarak, yılların deneyimini beraberinde getiren ekip arkadaşlarımız ile seçkin ve özgün turlar organize ediyoruz. Her bir turumuz, kendi içinde günün şartlarına uygun birbirinden bağımsız  ve benzersiz olarak en ince ayrıntısına kadar detaylı ve özenli  organize edilmektedir. Amacımız, size en iyi hizmeti sunarak, size özel ve eksiksiz bir seyahat deneyimi yaşatmak, gezilen yerlerde gezgin ve maceracı ruhla keşif yapmak ve olabildiğince doğa ile içiçe olmaktadır. Kültür turlarımızın yanında, trekking etkinliklerimizde ise katılımcıların doğanın keyfini alması, spor yapması ve zinde şekilde etkinlikten tam olarak memnun olması temel prensibimizdir.

  Bizler, doğanın ve kültürlerin büyüleyici dünyasını keşfe çıkmaktan asla yorulmayız. İşte bu yüzden, İnka Tur ve Trekking Seyahat Acentesi olarak, size dünya çapında eşsiz seyahat rotaları sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizimle hem doğanın keyfini, doğa ile iç içe spor yaparak keyif almaya, tarihi ve kültürel miraslara tanıklık edebilirsiniz.

  İnka Tur ve Trekking Seyahat Acentesi olarak, doğanın gücünü ve güzelliklerini keşfetmek için sizlere eşsiz fırsatlar sunuyoruz. Her bir yolculuğumuzda, ekibimizle birlikte size en yaratıcı, eğlenceli ve heyecan verici deneyimleri sunmaktayız.

  Sizleri, doğanın izinde eşsiz serüvenlere davet ediyoruz. İnka Tur ve Trekking Seyahat Acentesi olarak, dünyanın en güzel köşelerine sizi götürerek sizlere keşif ve maceracı ruhunuzu yaşamaya davet ediyoruz.  Sizlerle her anı paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

      Keyifli ve güvenli seyahatlerde olmayı dileriz.

 İnka Macera Tur Seyahat Acentesi